Bestuur

Hoofdbestuur NKVV:

Bennie Pol – Voorzitter:
T: 0524 57 29 24
M: 06 25 24 66 04
A: Dalerpeel

E: voorzitter@nkvv.nl


Jelle van der Wetering – Secretaris:
M: 06 20 44 40 13
A: Nieuwe Krim

E: secretaris@nkvv.nl


Eddie vd Weide – Penningmeester 1:
T: 0524 57 10 88
M: 06 22 28 33 02
A: Dalerpeel

E: penningmeester@nkvv.nl


Tom Hilbink – Afdeling Vrouwenvoetbal:
M: 06 51 29 78 52
A: Dalerpeel

E: vrouwenvoetbal@nkvv.nl


Klaas Veldhuis – Jeugdzaken, Sociale Media:
T: 0524 57 11 89
M: 06 51 33 31 27
A: Dalerpeel

E: jeugdzaken@nkvv.nl


Gerard Markus – Penningmeester 2:
M: 06 11 26 75 71
A: Dalerpeel

E: penningmeester@nkvv.nl


Bryan Mol – Wedstrijdsecretaris:
Voor het afmelden én wijzigen van wedstrijden
M: 06 50 74 25 11
A: Dalerpeel

E: wedstrijdsecretaris@nkvv.nl


Mark Kruithof – Kantinebeheer:
M: 06 51 80 28 48
A: Dalerpeel

E: kantinebeheer@nkvv.nl


Riekus Kroesen – Sportpark beheer (geen bestuurslid):
T: 0524 57 14 92
M: 06 31 02 70 39
A: Dalerpeel


Annemieke Alting – Ledenadministratie (geen bestuurslid):
T: 0524 57 24 60
M: 06 22 98 00 05
A: Dalerpeel

E: ledenadministratie@nkvv.nl

Lid worden van NKVV of NKvvProtos? https://nkvv.nl/lid-worden/

Afmelden als lid van NKVV of NKvvProtos? https://nkvv.nl/afmelden-lidmaatschap/