De NKVV WK poule groeps-app had veel te verduren tijdens de finalewedstrijd Spanje-Argentinië. De spanning in de wedstrijd was ver te zoeken, maar in huize van den Poll steeg het spanning niveau tot het plafond. Uiteindelijk kon ook in die groeps-app de Voorspel Koning worden gekroond. Won Spanje van Argentinië, van den Poll won van zijn 42 medestrijders!
Maikel van den Poll is op het nippertje winnaar geworden van de NKVV WK poule. De eindstand geeft een gelijkspel aan, maar de spelregels beslissen hierover het volgende: Meeste recente punten behaald. En met het voorspellen van de uiteindelijke kampioen Spanje, is van den Poll €215 rijker geworden.
Of zoals Jeroen Grueter het zou verslaan: “Van den Poll. Een geweldige speler in deze groep. Is overduidelijk tweebenig. Hij struikelt dan ook zowel over zijn linker dan wel zijn rechterbeen. De één meter drieënzeventig lange van den Poll, geboren in 1998 te Hardenberg, is al sinds 2016 speler van de club uit Dalerpeel.
Zijn hobby`s zijn overduidelijk koeien, maar dan het liefst die bruin witte chocomelkers. Hij prikt graag een vorkje bij de Youkoso Sushi Grill op de plaatselijke ramblas in Coevorden, zijn huidige woonplaats. Zijn grootste geluk is ongetwijfeld het vaderschap, welke hij verworven heeft in 2025. De naam van zijn zoon Mayson houdt hij liever geheim. Verder is van den Poll een type die zijn privézaken graag privé houdt.
De ranglijst…
Uit een deelnemersveld van 43 voorspellers is op de tweede plaats Milan Pol geëindigd. Justin de Lange ontvangt de derde prijs. De prijzen worden door de penningmeester van de WK poule commissie z.s.m. overgemaakt naar de winnaars.
Prijswinnaars, van harte gefeliciteerd!
Als commissie bedanken wij alle deelnemers en wensen wij iedereen een sportief en succesvol voetbalseizoen toe.
Met sportieve groet,
Milan Pol & Klaas Veldhuis
