Vrijdag 5 juni 2026 speelde het NKVV 45+ team haar laatste wedstrijden van dit seizoen.

Het werd een wisselvallige avond qua uitslagen. Wel kunnen we melden dat de laatste partij werd afgesloten met een 5-0 overwinning op gastheer SCN.

Uiterst opvallend in deze match was de meest onzichtbare goal van spits Brouwer. Toch jammer dat Onze Club geen aandacht heeft voor dit soort voetbal acticiteiten.

Na afloop deelden elftalleiders Rene Schonewille en Klaas Veldhuis mee, dat dit hun laatste kunstje was.

Beide heren geven het leider stokje over, waarbij Schonewille wel aanblijft als speler.

Voor het nieuwe seizoen is good old Johan ten Caat aangetrokken als elftalbegeleider. Ten Caat kent de club op zijn duimpje en was in vroeger tijden een begenadigd speler binnen de vereniging.

We wensen Johan veel succes met zijn carrièreswitch.

Beide heren bedankten het team voor het vertrouwen, waarna gezamenlijk de kantine werd opgezocht voor een welverdiend drankje.

Een gezellige afsluiter van een gezellig seizoen veteranenvoetbal!

Foto: Het wonderelftal van vrijdag 5 juni 2026.

Fotocredits: Een Raptim speler.