Mike Morsink is twintig jaar en speelt sinds een half jaar bij NKVV uit Dalerpeel. Morsink, de naam lijkt niet echt Dalerpeels en dat is ook zo. Hij woont er dan ook niet en is er evenmin opgegroeid;
Morsink woont al jaren in Stuifzand, net boven de rook van Hoogeveen. Daar is geen voetbalvereniging en dus speelde hij altijd in andere dorpen: SV Pesse en Noordscheschut waren de verenigingen waar hij voor uitkwam.
Sinds begin dit seizoen dus voor NKVV. Met de club wil hij proberen de middenmoot van de zaterdag vijfde klasse te bereiken.
Tevreden…
Morsink kwam samen met broer Glenn naar het Dalerpeelse. Puur omdat het hen wel leuk leek om er te komen spelen. Dat bleek ook, want beiden willen er dolgraag blijven spelen.
Gezelligheid troef, een ploeg waar pit in zit en – volgens de Stuifzander – ook nog eens rek. “Ik kijk op zich wel tevreden op de eerste seizoenshelft terug. Tóch vind ik dat we onszelf wat te kort hebben gedaan. We hadden namelijk meer punten kunnen en moeten pakken.”
Hij opereert altijd in de verdediging van het team van trainer Jordy Boer. Meestal centraal, maar op de vleugels komt hij ook tot zijn recht. Lekker als ouderwetse rechtsback mee opkomen en een gave voorzet afleveren in de hoop dat Tom Hilbink er iets mee doet.
Naar boven kijken…
NKVV staat nu aan de onderkant van de middenmoot, maar omdat het verschil met de nummer vier, SC Angelslo, maar vier punten is, is er nog genoeg mogelijk.
Morsink weet het. “Ik verwacht dat we meer punten gaan pakken en dat is zeker haalbaar.”
Doel is om naar boven te kijken. Ook in de komende seizoenen. “Dan zou promotie naar de vierde klasse mooi zijn.”
Bron: 18Dorpenkrant
Foto: Klaas Veldhuis
